Kilka słów na pożegnanie Absolwentów

Drodzy Absolwenci Drogie Absolwentki

Technikum Architektoniczno-Budowlanego im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie!

Czas nauki w naszej szkole dobiegł końca. Jest to moment trochę smutny, trochę radosny, na pewno ważny. Zamykacie kolejny etap Waszego życia. Etap nawiązywania przyjaźni na całe życie, rozterek uczuciowych, budowania relacji, odkrywania tego co jest naprawdę istotne w życiu, a czemu nie warto poświęcać uwagi, wreszcie: etap zdobywania wiedzy. Przed Wami egzamin – egzamin dojrzałości. Już sama nazwa podkreśla jego rangę. Wynik egzaminu będzie wypadkową wielu czynników: przede wszystkim jakości nauczania oraz Waszego zaangażowania. Możecie być pewni, że my- Nauczyciele i Pracownicy szkoły, będziemy słać w Waszym kierunku mnóstwo ciepłych myśli i pozytywnej energii. Reszta jest w Waszych rękach. Starajcie się być dobrymi ludźmi - bo wtedy świat będzie lepszy. Nie bójcie się wyzwań i porażek. Wyciągajcie wnioski i działajcie. Dostrzegajcie radość wokół siebie i doceniajcie życie tu i teraz. Bądźcie szczęśliwi!

Marta Rafka

Dyrektor Technikum