Tea Club Warsawian Society TAB w akcji!

W ramach projektu czytelniczego odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola Specjalnego nr 68 w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.

Spotkanie było zwieńczeniem naszej całorocznej współpracy przy realizacji projektu na rzecz uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych pt. „Wesołe historie – Przedszkolaki z Przedszkola Specjalnego Nr 68 odkrywają mniej znane utwory klasyki literatury dla dzieci” finansowanego w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych.

Nasi uczniowie i nauczyciele przygotowali audiobooki z bajkami, teatrzyki kamishibai, autorską książeczkę z grami i zabawami, przybliżającymi dzieciom poznawane utwory literackie.

Podczas finałowej wizyty dzieci oglądały przedstawienia, śpiewaliśmy wspólnie piosenki i świetnie się bawiliśmy.

W ramach podziękowania dostaliśmy piękne dyplomy i materiały plastyczne do dalszych działań, które zamierzamy kontynuować w kolejnym roku szkolnym.

Opiekun klubu czytelniczego:

mgr Łukasz Tupacz