Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejetności Budowlanych w Wieluniu

W dniach 4-5 kwietnia 2009 roku odbyły się w Wieluniu zawody finałowe XXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.Nasza szkoła odniosła duży sukces zajmując 4 miejsce zespołowo, na 47 startujących drużyn. Laureatami z TAB-u, zostali: Mateusz Bogucki - 19 miejsce, Karol Lewandowski - 23 miejsce i Rafał Nowakowski - 27 miejsce, finalistą został Tomasz Kamiński - 51 miejsce.

Startowało 75 uczniów (w tym 6 dziewcząt). Warto podkreślić, że oprócz Rafała pozostali uczniowie są z III klasy. Opiekunem uczniów był pan Włodzimierz Rodziewicz. Zawody w Wieluniu odbyły się po raz trzeci i jak poprzednio zasługują na pochwałę i uznanie za profesjonalne ich przygotowanie i stworzoną życzliwą atmosferę.