Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Konkurs na wizerunek Tabusia

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, ogłaszamy konkurs na wizerunek Tabusia, naszego TABowego bohatera.

Panie Iza Dobrosielska i Sylwia Stepanenko w ramach współpracy naszych Uczniów z instytucjami edukacyjnymi koordynują nowy projekt językowy dedykowany uczniom przedszkoli i szkół podstawowych. Poszukujemy chętnych do zaprojektowania postaci Tabusia, który poprowadzi dzieci w kolorowy świat języków obcych.

Może Tabuś będzie zabawnym zwierzaczkiem, a może wymyślonym stworkiem? Może będzie miał ubranko, a może tylko futerko? Może będzie miał na głowie kask, a może burzę kolorowych włosów? Tutaj wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

Mamy już wiele pomysłów, jak wykorzystać Tabusia do innych projektów i akcji w naszej Szkole, dlatego postać naszego bohatera powinna być wyrazista, ale jednocześnie niezbyt skomplikowana do narysowania, gdyż Tabuś będzie występował w wielu odsłonach. Dobrze by było, żeby w jakiś sposób nawiązywał do naszej Szkoły (np. logo na ubranku, atrybut czy kolor), ale nie jest to warunek. Cudownie, gdyby można go było łatwo odwzorować w 3D i wykonać w postaci maskotki.

Gwarantujemy nagrody dla każdego projektu Tabusia.

Prace w formie skanów rysunków lub plików grafiki komputerowej przesyłajcie do 18 października na adres: projekty.tab@ gmail.com

Izabela Dobrosielska
Sylwia Stepanenko