Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

ELIMINACJE OKRĘGOWE XXX OWiUB

W piątek 31 marca 2017 r. oficjalnie zakończyły się eliminacje okręgu warszawskiego XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, przedstawiciele Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, sponsorzy firm: Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, Veolia Energia Warszawa S. A., PERI Polska Sp. z o.o., BIMs Plus Sp. z o.o. Warszawa Spółka komandytowa, Tweetop Sp. z o.o., PURMO, uczniowie wraz z opiekunami z okręgu warszawskiego, uczniowie naszej szkoły i organizatorzy Olimpiady na czele z Przewodniczącą panią Mirosławą Popek i dyrektor Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie panią Katarzyną Majewską-Mrówczyńską, która powitała gości i wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Uczniowie czołowej szóstki otrzymali statuetki ufundowane przez Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz dyplomy, a także cenne nagrody rzeczowe. Pozostali z pierwszej dwudziestki liczne upominki. Statuetki, dyplomy i upominki dostali także nauczyciele, opiekunowie przygotowujący uczniów do Olimpiady.

Okręg warszawski w finale jubileuszowej, XXX OWiUB, która odbędzie się 7 kwietnia br. W Białymstoku reprezentować będą: Iryna Baryiovska (TAB Warszawa), Adrian Leszczyński (TAB Warszawa), Marcin Kryczka (ZSP Nr 3 Tomaszów Mazowiecki), Michał Piekarski (ZSPiPOW Nr 3 Piotrków Trybunalski), Kacper Bloch (ZSP Nr 3 Tomaszów Mazowiecki) i Kamila Kokoszka (TAB Warszawa).

Po części oficjalnej zaproszeni goście udali się na poczęstunek, gdzie królował duży tort z napisem XXX lat OWiUB, a który był bardzo smaczny.

Trzymamy kciuki za powodzenie całej reprezentacji okręgu warszawskiego.

WR