ZAKOŃCZENIE ELIMINACJI OKRĘGU WARSZAWSKIEGO XXXI OWiUB

W piątek 23 marca 2018 r. oficjalnie zakończyły się eliminacje okręgu Warszawskiego XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Przewodnicząca Komitetu Głównego OWiUB - Politechnika Warszawska, sponsorzy z firm: Veolia Energia Warszawa S. A., PERI Polska Sp. z o. o. Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Oddział  Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, a także uczniowie wraz z opiekunami, nauczyciele naszej szkoły i rodzice.

Uroczystość prowadziła wicedyrektor szkoły p. Iwona Pudło, która powitała wszystkich zebranych i wygłosiła okolicznościowe przemówienie. Przewodnicząca okręgu warszawskiego p. Grażyna Grabska poprowadziła dalszą część z kulminacyjnym punktem rozdania nagród zwycięzcom zawodów. Nagrody uzyskała pierwsza dziesiątka uczniów, a także opiekunowie i nauczyciele, a wręczali je sponsorzy oraz Burmistrz dzielnicy. Szczodrość sponsorów uzyskała uznanie obdarowanych i uznanie uczestników spotkania. Po uroczystości zaproszono uczestników na okolicznościowy poczęstunek.

Okręg warszawski w finale XXXI OWiUB, który odbędzie się 13 kwietnia br. w Zielonej Górze reprezentować będą: Wiktor Przygoda (TAB Warszawa), Bartosz Kuryłek (TAB Warszawa), Adrian Franczak (TAB Warszawa), Karolina Mirż (ZSP Piotrków Trybunalski), Mateusz Zabielski (TAB warszawa), Wiktor Rękawiecki (GCE Gostynin), Helena Chodosz (TAB Warszawa) i Beata Sajna (ZSP Siedlce).

Warto podkreślić, że pięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły bierze po raz pierwszy udział w  finale Olimpiady. Za całą reprezentację naszego okręgu trzymamy kciuki.

WR