Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

 

SUKCES na Olimpiadzie Geograficznej!

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 4F Filip Dańda został Finalistą XLVII Olimpiady Geograficznej organizowanej już od lat przez Polskie Towarzystwo Geograficzne w Warszawie. Olimpiada odbywa się pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki. Uczniowie, którzy starali się bardziej od innych mogą w szkole średniej liczyć na specjalne przywileje podczas egzaminu maturalnego, ale także w czasie rekrutacji na studia. Filip z takiej możliwości skorzysta! Serdecznie gratulujemy Filipowi wspaniałego wyniku, a Pani Profesor Bożenie Żemojda dalszych sukcesów w pracy z uczniem zdolnym.

dr Anna Pieńkowska
wicedyrektor


 

Z dumą informujemy, że uczeń z klasy IVF Filip Dańda zakwalifikował się do III, ostatniego etapu, Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej. Trzymamy kciuki za Filipa, którego przygotowuje Pani Profesor Bożena Żemojda.

Anna Pieńkowska
wicedyrektor


 

Informujemy, że do II etapu Olimpiady Geograficznej zakwalifikował się uczeń klasy IVF Filip Dańda. Kolejny etap Olimpiady odbędzie się w lutym. Filipa przygotowuje Pani Profesor Bożena Żemojda. Powodzenia! 

Anna Pieńkowska
wicedyrektor