Kolorowy Październik

Zapraszamy do udziału w październikowej akcji Samorządu, która jest inicjatywą Uczniów. Wystarczy nałożyć strój we wskazanym kolorze w wybrane do akcji dni i wtedy jesteście chronieni przed odpytywaniem przez nauczycieli.

W piątek 1 października obowiązuje kolor czerwony, w czwartek 7 października możecie ubrać się na zielono, w środę 13 października - na różowo, we wtorek 19 października - na żółto i w końcu w poniedziałek 25 października - na niebiesko.

Ważne, żeby dany kolor był dominującym w stroju. Powinna to być albo sukienka, albo bluzka/koszula i spódnica/spodnie. Nie wystarczy tylko kolorowy detal.

Mamy nadzieję, że nasza pilotażowa akcja się Wam spodoba i być może będzie szansa na jej kontynuowanie w przyszłości. Czekamy na Wasze kolorowe kreacje na korytarzach.

Samorząd Uczniowski z opiekunami