Bo wszyscy jesteśmy dziećmi

Dnia 12.06.2017r. w naszej szkole został zorganizowany  piknik. Odbył się on z okazji Dnia Dziecka.

Głównymi atrakcjami były: między klasowe mecze we frisbee, przeciąganie liny oraz konkurs na najlepszą budowlę z drewnianych klocków, w którym uczniowie wykazywali się dużą kreatywnością.

Dodatkowo nauczyciele jak i uczniowie aktywnie brali udział w zajęciach prowadzonych przez Pana Eduardo Banos Laso, który przeprowadził kurs salsy.

Następnie roztańczeni uczestnicy zmierzyli się z animacją taneczną poprowadzoną przez Panią Klaudię Łomińską.

Konkurs w przeciąganiu liny wygrała klasa 1B deklasując wszystkich swoich rywali, a najbardziej imponującą budowlę z klocków ułożyli: Zuzia, Adrian i Maciek z klasy 1C.

Za organizację pikniku odpowiedzialny był Samorząd Szkolny wraz z dyrekcją i nauczycielami.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony chwile oraz wspólną zabawę, bo wszyscy jesteśmy dziećmi.