Kiermasz Książek

Dnia 15.09.2017r. (piątek) odbędzie się kiermasz książek. Książki będą sprzedawane na każdej przerwie na parterze przy głównym wejściu (pod schodami przy ksero).

Uczniowie chcący sprzedać książki:

Samorząd Uczniowski zbiera książki na długich przerwach (po 3lekcji i po 5lekcji) od czwartku do wtorku (07-12.09.2017r.) przy ksero na parterze.

Prosimy aby:

• książki były podpisane ołówkiem na pierwszej stronie: imię, nazwisko, klasa

• w książce znajdowała się kartka z następującymi informacjami: imię i nazwisko, klasa, tytuły wszystkich oddawanych  książek i proponowane ceny (ceny będą ujednolicone dla każdego podręcznika).

Absolwenci chcący sprzedać książki:

Samorząd Uczniowski zbiera książki od absolwentów dnia 12.09.2017r. (wtorek) na długich przerwach (po 3 lekcji i po 5 lekcji) przy ksero na parterze.

Prosimy aby:

• książki były podpisane ołówkiem na pierwszej stronie: imię, nazwisko, telefon komórkowy

• w książce znajdowała się kartka z następującymi informacjami: imię i nazwisko, telefon, tytuły wszystkich oddawanych  książek i proponowane ceny (ceny będą ujednolicone dla każdego podręcznika)

Książki nie podpisane i bez kartek nie będą przyjmowane !!!