Nowe bluzy w TABie

Uwaga, uwaga! Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz absolwentów szkolne bluzy od firmy LuzBluz!!!

Dostępne są dwa kroje bluz: kangurka i crewneck z wyhaftowanym logiem TABu, w trzech kolorach:

- czarnym,

- granatowym,

- bordowym

Bluza typu kangurka zawiera dodatkową wszytą małą kieszeń, np. na telefon.

Skład bluz: dzianina bawełna + poliester, waga 300g/m2.

Cena:

KANGURKA: 100zł

CREWNECK: 90zł

Oprócz bardzo ciepłych i starannie wykonanych bluz, dodatkowo mamy dla Was bawełniane torby z nadrukowanym logiem w cenie 7zł (przy zamówieniu min. 50 szt.).

Torba ma wymiary 39x41 cm, długość ucha 60 cm, 100% bawełna, kolor naturalny.

ZAMÓWIENIA SKŁADACIE NA STRONIE: www.zamowbluze.luzbluz.pl, OPŁATA PRZELEWEM NA PODANE KONTO BANKOWE NA STRONIE INTERNETOWEJ.

Tabela rozmiarów pojawia się podczas dokonywania zamówienia na stronie internetowej LuzBluz. Proszę zauważyć, że bluzy są w typie unisex, a więc większe niż standardowe bluzy damskie (np dziewczyna, która do tej pory nosiła rozmiar M powinna zwrócić uwagę czy unisex S lub XS nie będzie dobrym wyborem zamiast dotychczasowego M).