Loteria Mikołajkowa Samorządu Uczniowskiego

Członkowie Samorządu Uczniowskiego Technikum Architektoniczno- Budowlanego przeprowadzą Loterię Mikołajkową w dniu 6.12.2017r. w Naszej szkole.

Zasady i omówienie Loterii Mikołajkowej:

Grupa uczniów przygotuje na ten dzień ciasta i babeczki.
Każdy uczeń obecny tego dnia w szkole będzie miał możliwość zakupienia losu (za symboliczne 1zł). W Loterii Mikołajkowej będzie można wylosować kawałek ciasta, babeczkę oraz nagrody specjalne!
Nagroda specjalna to przygotowane 23 losy zawierające jednorazowe nieprzygotowanie, których ważność obowiązuje od 6 grudnia do 22 grudnia, czyli w okresie przedświątecznym. (Uwaga! Każdy z uczniów ma możliwość wygrania TYLKO jednego „ Świątecznego Nieprzygotowania” – organizatorzy Loterii będą prowadzić specjalną listę, aby kontrolować przydzielanie nagród).
W Loterii Mikołajkowej liczba losów wyniesie ok.220.

Loteria odbędzie się na przerwach:

Samorząd Uczniowski informuje:
Osoby, które przyjdą do szkoły w czapce św. Mikołaja w dniu 6.12.2017r. nie będą odpytywane na lekcjach. (Wyjątek stanowią –zapowiedziane prace pisemne, poprawy, długoterminowe prace domowe czy znajomość lektury)!

ZAPRASZAMY !!

Wesołych Mikołajek,