Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Sport

Turniej piłki siatkowej chłopców o mistrzostwo szkoły 2019/2020

 Turniej piłki siatkowej chłopców o mistrzostwo szkoły 2019/2020 

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

2d,3c,2f,3f,1cg

GRUPA B

1c,2b,1b,2e,4c

GRUPA C

2c,3a,1bg,1d,4e

GRUPA D

1dg,4a,3b,1ag,1a

 Miejsce:       

1.

2.

3.

4.

5.

 Miejsce:       

1.

2.

3.

4.

5.

 Miejsce:       

1.

2.

3.

4.

5.

 Miejsce:       

1.

2.

3.

4.

5.

FAZA FINAŁOWA

A1:C2 (I)

A2:C1(II)

B1:D2(III)

B2:D1(IV)

I:III 

II:IV

MECZ O 3. MIEJSCE

MECZ O 1. MIEJSCE

 Terminarz rozgrywek  

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

25.11

2f:1cg godz.8:00

3b:1ag godz.9:45

1c:2e godz.11:40

1dg:1a godz.14:25

26.11

1b:4c godz.8:00

4a:1a godz.9:45

1c:2b godz.13:30

3b:1dg godz.15:15

27.11

1dg:1ag godz.8:50

1bg:1d godz.9:45

2c:4e godz.15:15

28.11

2c:3a godz.7:10

2d:1cg godz.14:25

29.11

3f:2f godz.13:30

 

02.12

2b:1b godz.8:00

1ag:1a godz.14:25

03.12

3a:1bg godz.11:40

2e:4c godz.12:40

3b:1a godz.15:15

04.12

1c:1b godz.9:45

1d:4e godz.10:45

3c:1cg godz.11:40

05.12

2c:1d godz.8:00

3a:4e godz.9:45

2b:4c godz.11:40

06.12

2d:2f godz.7:10

3f:1cg godz.9:45

1bg:4e godz.11:40

09.12

4a:3b godz.9:45

2e:1b godz.14:25

10.12

3a:1d godz.11:40

2b:2e godz.12:40

11.12

1c:4c godz.10:45

3c:3f godz.11:40

4a:1ag godz.12:40

2c:1bg godz.15:15

12.12

2d:3c godz.14:25

13.12

1dg:4a godz.8:00

3c:2f godz.13:30

2d:3f godz.14:25

W przypadku rozgrywania meczu na lekcji innej niż W-F, klasa ma OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA ZGODY nauczyciela danego przedmiotu na rozegranie meczu. Druki zgód w pokoju nauczycieli W-F. 

Mecz do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu 1:1, tie-break do 15 pkt.

Obowiązują przepisy PZPS.

Minimalna liczba zawodników: 5. 

Konsekwencją niesportowego zachowania będzie wykluczenie drużyny z rozgrywek. 

System rozgrywek w fazie grupowej-każdy z każdym. 

Punktacja: 

a) Wygrany mecz-2 pkt 

b) Rozegrany mecz-1 pkt 

c) Konsekwencją niestawienia się klasy na mecz jest VO (0:2)- 0 pkt. 

Awans do fazy finałowej: dwie drużyny z każdej grupy- miejsce I i II.

  GRUPA A 

Klasa

2D

3C

2F

3F

1Cg

Liczba punktów

Miejsce

2D

 -----

 

 8:25

15:25

(1 pkt)

 

11:25

25:23

15:11

(2 pkt)

 

 

3C

 

 -----

 

 

 25:23

25:23

(2 pkt)

 

 

2F

 25:8

25:15

(2 pkt)

 

 -----

 25:21

25:18

(2 pkt)

 25:18

25:17

(2 pkt)

 

 

3F

 

 

 21:25

18:25

(1 pkt)

 -----

 25:21

17:25

11:15

(1 pkt)

 

 

1Cg

 25:11

23:25

11:15

(1 pkt)

 23:25

23:25

(1 pkt)

 18:25

17:25

(1 pkt)

 21:25

25:17

15:11

(2 pkt)

 -----

 

5 pkt

 

 GRUPA B 

Klasa

1C

2B

1B

2E

4C

Liczba punktów

Miejsce

1C

 ------

23:25

15:25

(1 pkt) 

15:25

27:25

11:15

(1 pkt) 

 24:26

22:25

(1 pkt)

 

 

 

2B

25:23

25:15

(2 pkt) 

 -----

 25:12

25:15

(2 pkt)

 

21:25

27:25

17:15

(2 pkt) 

 

 

1B

25:15

25:27

15:11

(2 pkt) 

12:25

15:25

(1 pkt) 

 -----

 

21:25

25:21

11:15

(1 pkt) 

 

 

2E

 26:24

25:22

(2 pkt)

 

 

 ------

 21:25

15:25

(1 pkt)

 

 

4C

 

 25:21

25:27

15:17

(1 pkt)

 25:21

12:25

15:11

(2 pkt)

25:21

25:15

(2 pkt) 

 ------

 

 

  GRUPA C 

Klasa

2C

3A

1Bg

1D

4E

Liczba punktów

Miejsce

2C

 -----

 18:25

26:24

15:5

(2 pkt)

 

 25:0

25:0

VO

(2 pkt)

18:25

25:17

10:15

(1 pkt) 

 

 

3A

25:18

24:26

5:15

(1 pkt) 

 -----

 18:25

25:22

12:15

(1 pkt)

 

 18:25

18:25

(1 pkt)

 

 

1Bg

 

25:18

22:25

15:12 

(2 pkt)

 -----

25:17

25:16

(2 pkt) 

 17:25

26:28

(1 pkt)

 

 

1D

0:25

0:25

VO

(0 pkt) 

 

17:25

16:25

(1 pkt)

 -----

17:25

18:25

(1 pkt) 

 

 

4E

25:18

17:25

15:10

(2 pkt) 

 25:18

25:18

(2 pkt)

25:17

28:26

(2 pkt) 

25:17

25:18

(2 pkt) 

 -----

 

8 pkt

 

  GRUPA D 

Klasa

1Dg

4A

3B

1Ag

1A

Liczba punktów

Miejsce

1Dg

 -----

 

 11:25

12:25

(1 pkt)

25:14

25:16

(2 pkt) 

 25:19

21:25

15:12

(2 pkt)

 

 

4A

 

 -----

 

 

 25:19

25:20

(2 pkt)

 

 

3B

 25:11

25:12 

(2 pkt)

 

 -----

 25:5

25:11

(2 pkt)

 25:8

25:21

(2 pkt)

 

 

1Ag

14:25

16:25

(1 pkt) 

 

 5:25

11:25

(1 pkt)

 -----

17:25

25:18

11:15

(1 pkt) 

 

 

1A

19:25

25:21

12:15

(1 pkt) 

19:25

20:25

(1 pkt) 

 8:25

21:52

(1 pkt)

25:17

18:25

15:11

(2 pkt) 

 -----

 

5 pkt

 

Hubert Niemczyk medalistą Mistrzostw Świata Sumo

Uczeń klasy pierwszej naszej szkoły, Hubert Niemczyk, wywalczył dwa brązowe medale podczas Mistrzostw Świata Juniorów Sumo. Zawody odbyły się w Osace (Japonia) 12.10.2019 r. i były zwieńczeniem Jego miesięcznego pobytu w tym malowniczym kraju. Hubert zdobył III miejsce indywidualnie w kategorii Heavy oraz III miejsce w kategorii Team.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW W KARIERZE SPORTOWEJ!!!

Turniej o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej dziewcząt 2019/2020

Turniej o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej dziewcząt 2019/2020

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14.10

 

15.10

1d: 2f godz.13:30 

2c:3b godz.15:15

16.10

1c:1dg godz.9:45

 

17.10

1c:2c godz.7:10

18.10

1d:1dg godz.9:45

2f:3f godz.13:30

21.10

 1d:3b godz. 9:45

22.10

1c:3b godz.14:25

23.10

1dg:2c godz.8:50

1d:1c godz. 9:45

3b:3c godz.11:40

24.10

2c:2f godz.7:10

25.10

28.10

1dg:2f godz.8:00

3b:3f godz.9:45

29.10

2f:3b godz.14:25

 

30.10

1d:3c godz. 10:45

 

31.10

2c:3f godz.8:00

01.11

04.11

1c:2f godz.8:00

05.11

3c:2f godz.13:30

1dg:3b godz.15:15

06.11

1d:3f godz.10:45

1dg:3c godz.11:40

07.11

 

08.11

3c:3f godz.13:30 mecz przeniesiony

11.11

12.11

13.11

1c:3f godz. 9:45

2c:3c godz.11:40

14.11

15.11

1dg:3f godz. 9:45 (zmiana terminu)

1c:3c godz.13:30 (zmiana terminu)

18.11

19.11

20.11

3c:3f godz.11:40 (zmiana terminu)

21.11

1d:2c godz.8:00

22.11

 

25.11

26.11

27.11

3c:3f godz.11:40

28.11

29.11

1dg:3f godz. 9:45

1c:3c godz.12:40

 

 

Klasa

1c

2c

2f

3b

3f

1dg

3c

1d

Liczba punktów

Miejsce

1c

 X

9:25

12:25

(1 pkt) 

 0:25

0:25

VO

(0 pkt)

0:25

0:25

VO

(0 pkt) 

 19:25

25:22

11:15

(1 pkt)

18:25

21:25

(1 pkt) 

 25:15

25:9

(2 pkt)

 23:25

11:25

(1 pkt)

 

6 pkt

 

VIII 

2c

25:9

25:12

(2 pkt) 

 

X

 25:0

25:0

VO

(2 pkt)

11:25

12:25

(1 pkt)

 25:20

24:26

3:15

(1 pkt)

25:15

25:11

(2 pkt) 

 25:13

25:20

(2 pkt)

25:0

25:0

VO

(2 pkt)

 

 12 pkt

 

II 

2f

25:0

25:0

VO

(2 pkt) 

 0:25

0:25

VO

(0 pkt)

 

X

 12:25

13:25

(1 pkt)

 20:25

24:26

(1 pkt)

 25:19

25:13

(2 pkt)

25:27

25:23

15:3

(2 pkt) 

11:25

15:25

(1 pkt)

 

9 pkt 

 

 V

3b

 25:0

25:0

VO 

(2 pkt)

25:11

25:12

(2 pkt)

 25:12

25:13

(2 pkt)

 

X

 25:19

25:12

(2 pkt)

25:9

25:21

(2 pkt) 

 25:13

25:21

(2 pkt)

 23:25

25:18

15:8

(2 pkt)

 

14 pkt

 

3f

25:19

22:25

15:11

(2 pkt)

 20:25

26:24

15:3

(2 pkt)

25:20

26:24

(2 pkt) 

 19:25

12:25

(1 pkt)

X

 

 25:10

25:15

(2 pkt)

23:25

25:16

14:16

(1 pkt) 

18:25

20:25

(1 pkt) 

 

11 pkt

 

IV 

1dg

 25:18

25:21

(2 pkt)

 15:25

11:25

(1 pkt)

 19:25

13:25

(1 pkt)

 9:25

21:25

(1 pkt)

10:25

15:25

(1 pkt) 

 X

 19:25

21:25

(1 pkt)

 6:25

10:25 

(1 pkt)

 

8 pkt 

 

VII 

3c

 15:25

9:25

(1 pkt)

13:25

20:25

(1 pkt) 

27:25

23:25

3:15

(1 pkt) 

 13:25

21:25

(1 pkt)

25:23

16:25

16:14

(2 pkt)

25:19

25:21

(2 pkt) 

 X

26:28

25:18

11:15

(1 pkt) 

 

 9 pkt

 

VI 

1d

25:23

25:11

(2 pkt) 

0:25

0:25

VO

(0 pkt) 

25:11

25:15

(2 pkt)

 25:23

18:25

8:15

(1 pkt)

 25:18

25:20

(2 pkt)

 25:6

25:10

(2 pkt)

28:26

18:25

15:11

(2 pkt) 

 

X

 

11 pkt

 

III 

 

Biegi przełajowe

Reprezentacja TAB, składająca się z 15 uczniów, wzięła udział w indywidualnych biegach przełajowych w ramach WOM w dniu 17.09.2019 r. Miejscem imprezy był Park Skaryszewski. Awans do etapu miejskiego wywalczyli: Maksymilian Borczyński oraz Damian Krasnodębski. Finał miejski odbył się 02.10.2019 r. na terenie Akademii Wychowania Fizycznego, podczas którego Maks zdobył 8 miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom sukcesu. 

                                                                        

Turniej w piłkę siatkową kobiet 2018/2019

Turniej w piłkę siatkową kobiet 2018/2019

FAZA GRUPOWA
GRUPA A GRUPA B
  2b 3d 1c PKT   2f 4b 2c 3b PKT

2b

 

x

 

2:0

(25:8

25:12)

2:1

(25:10

23:25

15:8)

4

(awans)

 

2f

 

x

 

1:2

(25:14

17:25

8:15)

2:0

(25:21

25:19)

2:0

(25:19

25:19)

4

(awans)

3d

 

0:2

(8:25

12:25)

x

 

2:0

(25:20

25:12)

2

(awans)

4b

 

2:1

(14:25

25:17

15:8)

x

 

2:0

(25:14

25:21)

2:0

(25:16

25:16)

6

(awans)

 

1c

 

1:2

(10:25

25:23

8:15)

0:2

(20:25

12:25)

x

 

0

 

2c

 

0:2

(21:25

19:25)

0:2

(14:25

21:25)

x

 

2:1

(25:23

22:25

16:14)

2

 

         

3b

 

0:2

(19:25

19:25)

0:2

(16:25

16:25)

1:2

(23:25

25:22

14:16)

x

 

0

 

FAZA FINAŁOWA
PÓŁFINAŁY

A1: B2

2b: 2f

0:2

A2: B1

3d: 4b

0:2

FINAŁY

Mecz o 3 miejsce

2f : 3d 

2:0 (vo)

Mecz o 1 miejsce

2b : 4b

2:0

 Miejsce I

2b

Miejsce II

4b

Miejsce III

2f