Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Sport

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2017

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2017

 

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

3c, 2e, 2a, 4d, 4c

GRUPA B

4f, 3e, 1f, 1a, 4e

GRUPA C

2d, 4a, 1e, 4b, 2c

GRUPA D

1c, 3d, 3a, 3b, 1d

3c : 2e

1 : 2

20 : 25

25 : 23

11 : 15

2a : 4d

0 : 2

7 : 25

16 : 25

4f : 3e

0 : 2

0 : 25

0 : 25

 VO

1f : 1a

0 :2

15 : 25

15 : 25

2d : 4a

2 : 0 

25 : 16

25 : 14

1e : 4b

0 : 2

17 : 25

23 : 25

1c : 3d

1 : 2

17 : 25

25 : 22

7 : 15

3a : 3b

2 : 1

25 : 22

21 : 25

15 : 8

4c : 3c

0 : 2

13 : 25

17 : 25

2e : 2a

2 : 0

25 : 15

26 : 24

4e : 4f

2 : 0

25 : 10

25 : 18

 

3e : 1f

1 : 2

25 : 17

22 : 25

14 : 16

2c : 2d

0 : 2

20 : 25

14 : 25

4a : 1e

1 : 2

22 : 25

25 : 22

16 : 18

1d : 1c

2 : 0

26 : 24

25 : 23

3d : 3a

2 : 1

25 : 16

23 : 25

18 : 16

4d : 4c

2 : 1

25 : 15

22 : 25

15 : 8

 

------

1a : 4e

0 : 2

11 : 25

16 : 25

 

------

4b : 2c

1 : 2

25 : 13

20 : 25

14 : 16

 

------

3b : 1d

2 : 0

 

25 : 0

25 : 0

VO

 

------

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 4d                          1

2. 2e                          2

3. 3c

4. 4c

5. 2a

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 4e                            3

2. 3e                            4

3. 1a

4. 1f

5. 4f

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 2d                            5

2. 4b                            6

3. 1e

4. 2c

5. 4a

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 3d                           7

2. 3b                           8

3. 3a

4. 1d

5. 1c

FAZA FINAŁOWA

4d : 4b

2 : 0

25 : 17

25 : 7

2e : 2d

1 : 2

26 : 24

18 : 25

5 : 15

4e : 3b

2 : 0

25 : 16

25 : 10

3e : 3d

0 : 2

14 : 25

17 : 25

4e : 4d

0 : 2

18 : 25

19 : 25

2d : 3d

0 : 2

20 : 25

15 : 25

MECZ O 3 MIEJSCE

4e : 2d

0 : 2

0 : 25

0 : 25

VO

 MECZ O 1 MIEJSCE

4d : 3d

2 : 0

25 : 14

25 : 18

MIEJSCE 1

4d

MIEJSCE 2

3d

MIEJSCE 3

2d

 

Turniej w piłkę siatkową kobiet 2016

Turniej w piłkę siatkową kobiet 2016

 

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

3ab, 4e, 2b, 3d

GRUPA B

1d, 4d, 3e, 1e

 

3ab - 4e

2 : 0

25 : 12

25 : 11

3ab - 2b

 2 : 0

25 : 9

25 : 13

1d - 4d

2 : 0

25 : 18

25 : 23

1d - 3e

2 : 0

25 : 10

25 : 12

3ab - 3d

2 : 0

25 : 11

25 : 12

4e - 2b

0 : 2

0 : 25

0 : 25

VO

1d - 1e

2 : 0

25 : 19

25 : 22

4d - 3e

1 : 2

25 : 21

18 : 25

8 : 15

4e - 3d

0 : 2

14 : 25

17 : 25

2b - 3d

1 : 2

25 : 20

17 : 25

13 : 15

4d - 1e

2 : 0

25 : 16

25 : 12

3e - 1e

2 : 0

25 : 15

28 : 26

Miejsce:

1. 3ab                                            Awans

2. 3d                                              Awans

3. 2b

4. 4e

Miejsce:

1. 1d                                            Awans

2. 3e                                            Awans

3. 4d

4. 1e

GRUPA FINAŁOWA

3ab, 3d, 1d, 3e,

3ab - 3d

2 : 0

25 : 7 

25 : 13

 3ab - 1d

1 : 2

26 : 24

 21 : 25

14 : 16

3ab - 3e

2 : 0

25 : 9  

25 : 10

 3d - 1d

1 : 2

23 : 25

25 : 14

 10 : 15

 3d - 3e

2 : 0

25 : 19

25 : 14

1d - 3e

2 : 1

24 : 26

25 : 15

15 : 13

MIEJSCE 1

1d

MIEJSCE 2

3ab

MIEJSCE 3

3d

 

 

Zajęcia Szkolnego Koła Sportowego

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SKS

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Piłka siatkowa dziewczęta

 

 

14:15-16:40

 

16:50-18:20

Piłka siatkowa chłopcy

 

16:50-18:20

 

16:00-18:15

 

Piłka nożna chłopcy

15:10-16:40

 

 

15:10-16:40

 

Ćwiczenia siłowe

14:15-15:10

 

 

 

 

 

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2016

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2016

 

FAZA GRUPOWA

  GRUPA A

 2a, Zak. 2, 4b, 4a, 1f

   GRUPA B

 2f, Zak. 3, 3f, 3a, 3b, 4e

   GRUPA C

4f, 1d, 2c, 1c, 3d, 3e

   GRUPA D

2d, 1b, 1a, 3c, 1e, 2e

2a - Zak. 2

3 : 3

4b - 4a

0 : 3

2f - Zak. 3

7 : 0

3f - 3a

4 : 11

4f - 1d

0 : 1

2c - 1c

3 : 3

2d - 1b

0 : 3

1a - 3c

0 : 3

1f - 2a

1 : 0

Zak. 2 - 4b

2 : 7

3b - 4e

1 : 7

Zak. 3 - 3a

2 : 5

3d - 3e

4 : 2

1d - 1c

2 : 1

1e - 2e

0 : 5

1b - 3c

1 : 4

4a - 1f

5 : 2

 

--------

3f - 3b

1 : 1

 2f - 4e

0 : 4

2c - 3d

1 : 2

 4f - 3e

7 : 0

1a - 1e

1 : 5

 2d - 2e

1 : 12

 Miejsce:           Awans

1. 4a                         1

2. 4b                         2

3. 1f                          3

4. 2a                         4

5. Zak. 2

 

  Miejsce:           Awans

1. 3a                         5

2. 4e                         6

3. 2f                          7

4. 3b                         8

5. 3f

6. Zak. 3

 Miejsce:           Awans

1. 3d                          9

2. 1d                         10

3. 4f                          11

4. 2c                         12

5. 1c

6. 3e

Miejsce:           Awans

1. 2e                         13

2. 3c                         14

3. 1b                         15

4. 1e                         16

5. 1a

6. 2d

FAZA PUCHAROWA

4a - 3b      A

3 : 1

2a - 3a      B

2 : 3

3d - 1e      C

5 : 4 

2c - 2e      D

3 : 3    (2 : 3)

4b - 2f      E

0 : 1

1f - 4e      F

0 : 4

1d - 1b      G

1 : 1    (2 : 3) 

4f - 3c     H

1 : 4

A : C

4a - 3d

7 : 2

B : D

3a - 2e

4 : 3

E : G

2f - 1b

2 : 0

F : H

4e - 3c

0 : 2

A lub C : B lub D

4a - 3a

2 : 3

E lub G : F lub H

2f - 3c

1 : 2

MECZ O 3 MIEJSCE

4a - 2f

4 : 1

MECZ O 1 MIEJSC

3a - 3c

3 : 6

1 MIEJSC

3c

2 MIEJSC

3a

3 MIEJSC

4a

 

Wielki sukces naszych piłkarzy

Piłkarze TAB wicemistrzami Warszawy

W rozegranych w dniach 30.05-10.06 zawodach o Mistrzostwo Warszawy w piłkę nożną chłopców szkół ponadgimnazjalnych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży uczniowie TAB-u zajęli drugie miejsce. Zajęcie wysokiego miejsca w Warszawie było zwieńczeniem zmagań sportowych odbywających się od kwietnia. Najpierw w dniach 22-27 kwietnia uczniowie Technikum Architektoniczno-Budowlanego  wygrali rozgrywki w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży, dzięki czemu mogli reprezentować dzielnicę w rozgrywkach warszawskich. Na końcowy sukces naszego zespołu mieli wpływ wszyscy zawodnicy występujący w tych rozgrywkach.

 

Trener

Łukasz Pawelec