Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Sport

Nowy - stary mistrz

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2015 już za nami. W meczu finałowym rozegranym 5 października tytułu z zeszłego roku broniła klasa 4a. "ASY" wygrali 3 : 1 z 2c, ponownie zdobywając mistrzostwo szkoły.

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy 4b i 2d po regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 1 :1. W rzutach karnych 3 : 0 wygrała klasa 2d.

4a - mistrzowie TAB w piłkę nożną

 

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2015

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2015

 

FAZA GRUPOWA

  GRUPA A

 1b, 1c, 2d, 4f

   GRUPA B

 1f, 3b, 3d, 3e, 4b

   GRUPA C

 3a, 3f, 4a, 4e

   GRUPA D

 1a, 1d, 2a, 2c, 4c,

Zakroczymska (Z)

1c - 2d

2 : 4

1b - 2d

0 : 12

3b - 1f

0 : 4

1f - 3e

1 : 0

3f - 4a

0 : 2

4a - 3a

2 : 1

1d - Z

5 : 0

2c - 1d

5 : 1

4f - 1c

2 : 6

4f - 1b

9 : 1

3b - 3d

2 : 5

3e - 4b

0 : 2

3f - 4e

7 : 3

4e - 3a

1 : 6

2a - 1a

2 : 0

1a - Z

2 : 1

_____

_____

4b - 3d

3 : 2

_____

_____

_____

 2a - 4c

9 : 1

 2c - 4c

3 : 0

 Miejsce:     

1. 2d                        

2. 4f                         

3. 1c

4. 1b

 

  Miejsce:     

1. 1f                         

2. 4b                           

3. 3d

4. 3e

5. 3b

  Miejsce:      

1. 4a                           

2. 3a                           

3. 3f

4. 4e

 

  Miejsce:      

1. 2a                          

2. 2c                          

3. 1d

4. 1a

5. Zakroczymska

6. 4c

FAZA FINAŁOWA

2d : 3a

2 : 2

(8 : 7)

4f : 4a

0 : 3

1f : 2c

1 : 1

(4 : 5)

4b : 2a

5 : 3

2d : 2c

1 : 5

4a : 4b

4 : 1

MECZ O 3 MIEJSCE

2d : 4b

1 : 1

(3 : 0)

MECZ O 1 MIEJSC

2c : 4a

1 : 3

1 MIEJSC

4a

2 MIEJSC

2c

3 MIEJSC

2d

 

Awans w dobrym stylu

 

Piłkarze TAB wygrali wszystkie mecze w fazie grupowej Międzyszkolnych Zawodów Sportowych chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych dzielnicy śródmieście i w dobrym stylu awansowali do ćwierćfinałów tych rozgrywek. Kolejnego przeciwnika, z którym zmierzymy się 11 maja o godzinie 950, poznamy już w najbliższy czwartek.

 

Poniżej podsumowanie fazy grupowej:

TAB 2 - 1 LXXV LO

Dla TAB strzelali: Natan Merchel i Michał Klimek.

TAB 3 - 0 XXVII LO

Mecz wygrany walkowerem.

TAB 2 - 1  ZS Licealnych i Ekon. nr 1

Dla TAB obie bramki zdobył Natan Merchel.

 

Zapraszam wszystkich do wspierania naszej reprezentacji i wspólnego kibicowania już podczas meczu ćwierćfinałowego.

Łukasz Pawelec

 

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży - zawody w piłkę nożną

 Międzyszkolne Zawody Sportowe chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych

 

      Reprezentacja TAB już 27 kwietnia powalczy w fazie grupowej międzyszkolnych zawodów w piłkę nożną, które odbędą się na boisku MOS nr 3 "Varsowia" przy ulicy Międzyparkowej 4 w Warszawie.

Grupa B:

  •   9.00  TAB - LXXV LO
  • 11.30  TAB - XXVII LO
  • 13.10  TAB - ZS Licealnych i Ekon. nr 1

     

Skład reprezentacji TAB:

  • Leszczyński Adrian - 2d (kapitan)
  • Klimek Michał - 4e
  • Rażniak Michał - 4c
  • Jasiński Patryk - 4c
  • Wożniak Bartosz - 3c
  • Ciółkowski Albert - 3b
  • Dach Jakub - 3b
  • Olszewski Karol - 3a
  • Merchel Natan - 3a
  • Rybiński Mateusz - 3a
  • Być Piotr - 2d
  • Dapkun Filip - 2d
  • Przybysz Maciej - 2b
  • Rosa Przemek - 2a
  • Żółkiewicz Marcin - 2a
  • Leśniak Szymon - 1c

Łukasz Pawelec

Poznaliśmy najsilniejszych uczniów TAB

Trzecia edycja zawodów w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej kobiet i mężczyzn w TAB

Nadszedł czas podsumować zawody w wyciskaniu sztangi, które odbyły się 20 kwietnia na sali gimnastycznej. W zawodach wzięło udział trzydziestu ośmiu uczniów z naszej szkoły.

W kategorii kobiet wystartowało pięć odważnych uczennic TAB, panie podnosiły sztangę ważącą 25% masy swojego ciała. W tym roku najsilniejszą okazała się być Agnieszka Kazimierska z 2d, która zaliczyła 54 powtórzenia.

Natomiast do sztangi ważącej 50% masy ciała podeszło trzydziestu trzech uczniów TAB. Z wynikiem 53 powtórzeń zwyciężył Arkadiusz Wilim z klasy 3d.

Klasyfikacja końcowa trzeciej edycji zawodów w wyciskaniu.

KATEGORIA KOBIET

  1.    54 - Agnieszka Kazimierska (2d).
  2.    50 - Magdalena Wierzchowska (1b).
  3.    43 - Wiktoria Piwko (1e).
  4.    40 - Jolanta Wyrzykowska (2b).
  5.    32 - Paulina Mroczek (1b).

KATEGORIA MĘŻCZYZN

  1.    53 - Arkadiusz Wilim (3d).
  2.    52 - Szymon Duranowski (3e).
  3.    45 - Grzegorz Prusinowski (2a).
  4.    44 - Piotr Wojciechowski (3d).
  5.    44 - Piotr Zentala (2a).
  6.    42 - Dawid Paszkowski (3d).
  7.    42 - Michał Marczak (3d).
  8.    42 - Damian Gołębiewski (2f).
  9.    41 - Karol Salomonik (1c).
  10.  41 - Ernest Piotrowski (2f).
  11.  39 - Adrian Leszczyński (2d).
  12.  38 - Mariusz Fijałkowski (2f).
  13.  37 - Kacper Klepacz (3f).
  14.  35 - Daniel Ołdak (3f).
  15.  34 - Robert Osowski (3e).
  16.  33 - Adrian Kostrzewa (3e).
  17.  32 - Maciej Dąbrowski (1e).
  18.  30 - Jarek Nowak (1c).
  19.  29 - Konrad Balcer (3e).
  20.  28 - Albert Mazur (1c).
  21.  28 - Marcin Gołębiewski (1a).
  22.  27 - Marek Podobas (3d).
  23.  26 - Marcin Samulak (1e).
  24.  26 - Maciej Korporowicz (1a).
  25.  25 - Artur Bajbak (1e).
  26.  23 - Adam Dźwigała (1e).
  27.  23 - Dominik Wolski-Żewuski (1c).
  28.  21 - Łukasz Piskosz (3d).
  29.  21 - Maciej Piasecki (2f).
  30.  20 - Mateusz Popławski (2f).
  31.  17 - Łukasz Stromecki (2f).
  32.  17 - Rafał Iwanicz (3f).
  33.  13 - Adrian Karpiński (1a).