Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Sport

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży - zawody w piłkę nożną

 Międzyszkolne Zawody Sportowe chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych

 

      Reprezentacja TAB już 27 kwietnia powalczy w fazie grupowej międzyszkolnych zawodów w piłkę nożną, które odbędą się na boisku MOS nr 3 "Varsowia" przy ulicy Międzyparkowej 4 w Warszawie.

Grupa B:

  •   9.00  TAB - LXXV LO
  • 11.30  TAB - XXVII LO
  • 13.10  TAB - ZS Licealnych i Ekon. nr 1

     

Skład reprezentacji TAB:

  • Leszczyński Adrian - 2d (kapitan)
  • Klimek Michał - 4e
  • Rażniak Michał - 4c
  • Jasiński Patryk - 4c
  • Wożniak Bartosz - 3c
  • Ciółkowski Albert - 3b
  • Dach Jakub - 3b
  • Olszewski Karol - 3a
  • Merchel Natan - 3a
  • Rybiński Mateusz - 3a
  • Być Piotr - 2d
  • Dapkun Filip - 2d
  • Przybysz Maciej - 2b
  • Rosa Przemek - 2a
  • Żółkiewicz Marcin - 2a
  • Leśniak Szymon - 1c

Łukasz Pawelec

Poznaliśmy najsilniejszych uczniów TAB

Trzecia edycja zawodów w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej kobiet i mężczyzn w TAB

Nadszedł czas podsumować zawody w wyciskaniu sztangi, które odbyły się 20 kwietnia na sali gimnastycznej. W zawodach wzięło udział trzydziestu ośmiu uczniów z naszej szkoły.

W kategorii kobiet wystartowało pięć odważnych uczennic TAB, panie podnosiły sztangę ważącą 25% masy swojego ciała. W tym roku najsilniejszą okazała się być Agnieszka Kazimierska z 2d, która zaliczyła 54 powtórzenia.

Natomiast do sztangi ważącej 50% masy ciała podeszło trzydziestu trzech uczniów TAB. Z wynikiem 53 powtórzeń zwyciężył Arkadiusz Wilim z klasy 3d.

Klasyfikacja końcowa trzeciej edycji zawodów w wyciskaniu.

KATEGORIA KOBIET

  1.    54 - Agnieszka Kazimierska (2d).
  2.    50 - Magdalena Wierzchowska (1b).
  3.    43 - Wiktoria Piwko (1e).
  4.    40 - Jolanta Wyrzykowska (2b).
  5.    32 - Paulina Mroczek (1b).

KATEGORIA MĘŻCZYZN

  1.    53 - Arkadiusz Wilim (3d).
  2.    52 - Szymon Duranowski (3e).
  3.    45 - Grzegorz Prusinowski (2a).
  4.    44 - Piotr Wojciechowski (3d).
  5.    44 - Piotr Zentala (2a).
  6.    42 - Dawid Paszkowski (3d).
  7.    42 - Michał Marczak (3d).
  8.    42 - Damian Gołębiewski (2f).
  9.    41 - Karol Salomonik (1c).
  10.  41 - Ernest Piotrowski (2f).
  11.  39 - Adrian Leszczyński (2d).
  12.  38 - Mariusz Fijałkowski (2f).
  13.  37 - Kacper Klepacz (3f).
  14.  35 - Daniel Ołdak (3f).
  15.  34 - Robert Osowski (3e).
  16.  33 - Adrian Kostrzewa (3e).
  17.  32 - Maciej Dąbrowski (1e).
  18.  30 - Jarek Nowak (1c).
  19.  29 - Konrad Balcer (3e).
  20.  28 - Albert Mazur (1c).
  21.  28 - Marcin Gołębiewski (1a).
  22.  27 - Marek Podobas (3d).
  23.  26 - Marcin Samulak (1e).
  24.  26 - Maciej Korporowicz (1a).
  25.  25 - Artur Bajbak (1e).
  26.  23 - Adam Dźwigała (1e).
  27.  23 - Dominik Wolski-Żewuski (1c).
  28.  21 - Łukasz Piskosz (3d).
  29.  21 - Maciej Piasecki (2f).
  30.  20 - Mateusz Popławski (2f).
  31.  17 - Łukasz Stromecki (2f).
  32.  17 - Rafał Iwanicz (3f).
  33.  13 - Adrian Karpiński (1a).

Zawody w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej

Trzecia edycja zawodów w wyciskaniu sztangi na ławce płaskiej kobiet i mężczyzn w TAB

Rywalizacja odbędzie się 20 kwietnia na sali gimnastycznej w następującym porządku:

  • od 7.55 do 12.40 na wszystkich przerwach.
  • od 12.40 do 16.00 na wszystkich przerwach i lekcjach.

Kobiety wyciskają 25%, mężczyźni 50% masy swojego ciała. Liczy się ilość prawidłowo wykonanych wyciśnięć.

Obowiązuje strój sportowy, można korzystać z przebieralni WF.

Za udział w zawodach - 6 z WF-u (ocena cząstkowa).

Za zajęcie 1 miejsca ocena z WF-u o stopień wyżej.

Każdy, kto nie ma zwolnienia z WF-u, może przyjść i się sprawdzić.

Serdecznie zapraszamy.

Nauczyciele WF

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2015

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2015

 

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

2d, 3a, 4a, 4e

GRUPA B

3b, 3e, 3f, 4c

GRUPA C

1c, 1d, 1e, 3c

2d - 3a

2 : 0

 25 : 18

25 : 21

2d - 4a

0 : 2

21 : 25

23 : 25

3b - 3e

0 : 2

13 : 25

24 : 26

3b - 3f

1 : 2

17 : 25

25 : 23

13 : 15

1c - 1d

0 : 2

20 : 25

21 : 25

1c - 1e

2 : 0

VO

2d - 4e

0 : 2

16 : 25

23 : 25

3a - 4a

0 : 2

21 : 25

23 : 25

3b - 4c

2 : 0

VO

3e - 3f

0 : 2

16 : 25

23 : 25

1c - 3c

2 : 0

 25 : 22

28 : 26

1d - 1e

2 : 0

 VO

 3a - 4e

0 : 2

18 : 25

20 : 25

 4a - 4e

0 : 2

23 : 25

16 : 25

3e - 4c

2 : 0

25 : 17

25 : 12

3f - 4c

2 : 0

VO

1d - 3c

2 : 1

23 : 25

25 : 23

15 : 9

1e - 3c

0 :2

5 : 25

10 : 25

Miejsce:                      Zespół nr:

1. 4e                                         1

2. 4a                                         2

3. 2d

4. 3a

Miejsce:                      Zespół nr:

1. 3f                                           3

2. 3e                                          4

3. 3b

4. 4c

Miejsce:                      Zespół nr:

1. 1d                                         5

2. 1c                                         6

3. 3c

4. 1e

 1 - 4

4e - 3e

2 : 1

25 : 12

16 : 25

15 : 11

 3 - 6

 3f - 1c

2 : 0

25 : 12

25 : 16

 5 - 2

 1d - 4a

1 : 2

24 : 26

25 : 19

13 : 15

 FAZA FINAŁOWA

4e, 3f, 4a

4e - 3f

1 : 2

25 : 18

26 : 28

14 : 16

4e - 4a

2 : 1

25 : 18

22 : 25

15 : 8  

3f - 4a

0 : 2

22 : 25

24 : 26

MIEJSCE 1

4a

MIEJSCE 2

4e 

MIEJSCE 3

 3f

 

TAB Trio Basket 2015

Turniej w koszykówkę mężczyzn 2015

 

FAZA GRUPOWA

02.03.2015

GRUPA A

  1e, 2f, 3e

GRUPA B

 4c, 1c, 1d, 2e

1e - 2f

4 : 4

2f - 3e

7 : 3

4c - 1c

7 : 5

1d - 2e

5 : 5

1e - 3e

7 : 2

------

4c - 2e

5 : 6

1c - 1d

5 : 7

------

------

4c : 1d

7 : 2

1c : 2e

1 : 9

Miejsce:                                   Zespół nr:

1. 1e                                                    1

2. 2f                                                     2

3. 3e                                                   

Miejsce:                                   Zespół nr:

1. 2e                                                     3

2. 4c                                                     4

3. 1d                                                     

4. 1c                                                    

FAZA FINAŁOWA

09.03.15

1e - 2e

3 : 7

 2f - 4c

8 : 7

 1e - 4c

7 : 4

 2f : 2e

6 : 8

 1e - 2f

4 : 5

 2e - 4c

8 : 4

MIEJSCE 1

2E

MIEJSCE 2

2F

MIEJSCE 3

1E

MIEJSCE 4

4C