Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Sport

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2014

Turniej w piłkę nożną mężczyzn 2014

 

FAZA GRUPOWA

  GRUPA A

 1c, 1d, 3a, 3b, 4e

   GRUPA B

 2e, 3c, 3e, 3f, 4b

   GRUPA C

 1a, 2b, 2d, 2f, 4a

   GRUPA D

 1e, 2a, 3d, 4c,

Zakroczymska (Z)

3b : 4e

     3 : 2     

3a : 4e

6 : 0

3c : 3f

4 : 2

  3e : 3f   

6 : 3

  2b : 2d  

0 : 9

  2b : 2f   

0 : 3

VO

1e : 2a

    3 : 9    

  1e : 4c   

2 : 5

1c : 3b

1 : 1

   1c : 1d   

9 : 6

 

2e : 3c

1 : 3

2e : 4b

5 : 2

 

 2d : 4a

3 : 0

VO

  1a : 4a 

3 : 1

 

 3d : 4c

   2 : 12

2a : Z  

12 : 0  

1d : 3a

2 : 6

 _____

  3e : 4b   

0 : 7

_____

1a : 2f

 1 : 3

 _____

 3d : Z   

3 : 3

_____ 

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 3a                           1

2. 1c                           2

3. 3b

4. 1d

5. 4e

  Miejsce:        Zespół nr.:

1.  3c                          3

2.  4b                          4

3. 2e

4. 3e

5. 3f

  Miejsce:        Zespół nr.:

1. 2d                           5

2. 2f                            6

3. 1a

4. 4a

5. 2b

  Miejsce:        Zespół nr.:

1. 2a                           7

2. 4c                           8

3. 3d

4. Zakroczymska

5. 1e

FAZA FINAŁOWA

1 : 6      3a - 2f             

4 : 1

2 : 5       1c - 2d         

     0 : 2

3 : 8       3c - 4c           

   0 : 6

4 : 7      4b - 2a             

1 : 3

1 lub 6 : 3 lub 8        3a - 4c                                 

1 : 1

(3 : 2)

 2 lub 5 : 4 lub 7         2d - 2a                                   

3 : 5

 

MECZ O 3 MIEJSCE

4c - 2d

6 : 0

 MECZ O 1 MIEJSC

3a - 2a

2 : 0

Piłkarze TAB walczą o finał

      Reprezentacja TAB awansowała do półfinałów rozgrywek  Międzyszkolnych Zawodów w Piłce Nożnej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. W najbliższą środę o 12.00 na boisku "Varsowi" nasi piłkarze będą walczyć o finał z LO Poniatowski. Zachęcamy wszystkich do kibicowania, na pewno przyda się dwunasty zawodnik.

Łukasz Pawelec

Reprezentacja TAB w ćwierćfinałach

      Reprezentacja TAB awansowała do ćwierćfinałów rozgrywanych na boisku "Varsowi" Międzyszkolnych Zawodów w Piłce Nożnej chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywanej w poniedziałek fazie grupowej nasi uczniowie wysoko wygrali z ZS Gastronomicznych i zremisowali bezbramkowo z XXVII LO, co pozwoliło zająć pierwsze miejsce w grupie B.

Grupa B:

  • ZS Gastronomicznych 1 : 5 TAB
  • TAB 0 : 0 XXVII LO
  • ZS Gastronomicznych 2 : 0 XXVII LO

 

W meczu z ZS Gastronomicznych bramki dla TAB zdobyli:

  • Marchewka Piotr (2e) - 2 bramki
  • Walenda Damian (4a) - 1 bramka
  • Niedbała Eryk (3c) - 1 bramka
  • Wrzesień Konrad (4c) - 1 bramka

 

      W ćwierćfinałach piłkarze TAB zagrają trzy mecze: 22, 23 i 26 maja. Najbliższy mecz już w ten czwartek o godzinie 10.40 z zespołem, który zajmie drugie miejsce w grupie C.

Ćwierćfinały:

  • TAB 2 : 1 ZS Licealnych i Ekonomicznych
  • LO Batory 1 : 0 LO Zamojski
  • TAB 1 : 1 LO Zamojski
  • LO Batory 2 : 1 ZS Licealnych i Ekonomicznych
  • TAB 2 : 2 LO Batory

 

      W meczu z ZS Licealnych i Ekonomicznych bramki dla TAB zdobyli: Piotr Marchewka (2e) i Mateusz Rybiński (2a). Natomiast w czwartkowym meczu przeciwko LO Zamojski remis dała nam bramka zdobyta przez Eryka Niedbała (3c). W ostatnim meczu zespół TAB wywalczył awans do półfinałów remisując w meczu z LO Batory 2 : 2. Bramki tym razem zdobyli obrońcy: Walenda Damian (4a) i Paweł Żywiec (4c).

 

        

Reprezentacja TAB w nowych strojach ufundowanych przez Radę Rodziców

 

 

Międzyszkolne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej

 

Międzyszkolne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej

chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych

w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży 2013/2014

 

      Reprezentacja TAB weźmie udział w międzyszkolnych zawodach w piłkę nożną, które odbędą się od 19 do 30 maja na boisku MOS nr 3 "Varsowia" przy ulicy Międzyparkowej 4 w Warszawie. Pierwsze mecze Nasi uczniowie zagrają już w poniedziałek 19 maja w fazie grupowej.

Mecze TAB

Grupa B:

19 maja 2014 r.

  • ZS Gastronomicznych - TAB  9.50
  • TAB - XXVII LO 10.40
  • ZS Gastronomicznych - XXVII LO 11.30

      Skład reprezentacji TAB:

  • Żywiec Paweł - 4c (kapitan)
  • Wrzesień Konrad - 4c
  • Pachulski Łukasz - 4c
  • Suchecki Jakub - 4a
  • Walenda Damian - 4a
  • Pajszczyk Adam - 4d
  • Strzyżewski Mateusz - 4d
  • Grączyński Jan - 4d
  • Niedbała Eryk - 3c
  • Rażniak Michał - 3c
  • Jasiński Patryk - 3c
  • Marchewka Piotr - 2e
  • Wożniak Bartosz - 2c
  • Merchel Natan - 2a
  • Rybiński Mateusz - 2a
  • Leszczyński Adrian - 1d
  • Przybysz Maciej 1b
  • Być Piotr - 1d
  • Kordaczuk Karol - 1f

Łukasz Pawelec

 

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2014

Turniej w piłkę siatkową mężczyzn 2014

 

FAZA GRUPOWA

  GRUPA A

 1a, 1d, 2a, 2c

   GRUPA B

 2f, 3d, 3e, 4d

   GRUPA C

 2e, 3c, 4as, 4c

   GRUPA D

 1f, 2b, 3a     

    2c : 1a    

2 : 0

25 : 19

25 : 19

    2c : 1d    

0 : 2

23 : 25

20 : 25

3e : 3d

2 : 1

21 : 25

25 : 15

15 : 9

 3e : 2f

2 : 0

25 : 22

26 : 24

2e : 3c

2 : 1

15 : 25

25 : 23

15 : 11

 2e : 4c

0 : 2

23 : 25

21 : 25

    2b : 1f     

2 : 0

25 : 18

25 : 17

 2b : 3a

0 : 2

19 : 25

15 : 25

 

1d : 2a

2 : 1

23 : 25

25 : 21

15 : 11

1a : 2a

0 : 2

21 : 25

15 : 25

2f : 4d

0 : 2

15 : 25

20 : 25

 3d : 4d

0 : 2

0 : 25

0 : 25

VO

4c : 4as

0 : 2

10 : 25

20 : 25

3c : 4as

1 : 2

25 : 19

14 : 25

6 : 15

 1f : 3a

0 : 2

23 : 25

23 : 25

 

_______ 

 Miejsce:        Zespół nr.:

1. 1d                           1

2. 2a                           2

3. 2c

4. 1a

  Miejsce:        Zespół nr.:

1. 4d                           3

2. 3e                           4

3. 3d

4. 2f

  Miejsce:        Zespół nr.:

1. 4as                         5

2. 4c                           6

3. 2e

4. 3c

  Miejsce:        Zespół nr.:

1. 3a                           7

2. 2b                           8

3. 1f

FAZA FINAŁOWA

1 : 6      1d - 4c              

0 : 2

22 : 25

19 : 25 

2 : 5       2a - 4as            

0 : 2

 20 : 25

17 : 25

3 : 8       4d - 2b              

0 : 2

0 : 25

0 : 25

VO

4 : 7       3e - 3a              

1 : 2

25 : 18

20 : 25

13 : 15

1 lub 6 : 3 lub 8        4c - 2b                                 

2 : 0

25 : 13

25 : 12

 2 lub 5 : 4 lub 7      4as - 3a                                   

2 : 0

25 : 15

25 : 16

MECZ O 3 MIEJSCE

2b - 3a

1 : 2

17 : 25

25 : 14

14 : 16

 MECZ O 1 MIEJSCE

  4c - 4as

0 : 3

18 : 25

13 : 25

20 : 25