Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Aktualności

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Architektoniczno-Budowlane im. S. Noakowskiego w Warszawie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020”.

14 MIEJSCE
wśród najlepszych techników w Polsce 2020

2 MIEJSCE
wśród najlepszych techników w województwie mazowieckim 2020

 


Ważna informacja dla uczniów klas IV i absolwentów TAB-u

Informujemy, że wszystkie materiały do próbnego egzaminu maturalnego przeprowadzanego zdalnie, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej www.cke.gov.pl w dniach od 8.04. - 8.04 2020 r. oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

Anna Pieńkowska

Międzynarodowe Targi Architektoniczno Budowlane – Poznań 2020

Po raz szósty uczniowie klas 2 i 3 zwiedzali Międzynarodowe Targi Architektoniczo-Budowlane w Poznaniu. Już w drodze do Poznania uczniowie oglądali most na Słudwi, w Maurzycach pod Łowiczem - pierwszy na świecie spawany most stalowy, konstrukcji wybitnego polskiego inżyniera profesora Stefana Bryły. Podczas zwiedzania Poznania, przemiły przewodnik - Pan Jacek, przekazał nam wiele cennych informacji na temat architektury i historii tego pięknego miasta. Między innymi uczniowie zwiedzili tzw. "Okrąglak", pierwszy w Poznaniu dom towarowych zbudowany z prefabrykatów. Następnego dnia, zaraz po śniadaniu, wybraliśmy się na targi, gdzie uczniowie mogli zobaczyć mnóstwo nowych ciekawych rozwiązań w budownictwie. Równie wiele dowiedzieli się zadając mnóstwo pytań wystawcom. Dzięki wycieczce nasza szkoła wzbogaciła się o wiele nowych próbek najróżniejszych materiałów budowlanych „zdobytych” przez uczniów podczas zwiedzania. Jak co roku uczniowie TAB zachowywali się nienagannie.