Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Aktualności

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Architektoniczno-Budowlane im. S. Noakowskiego w Warszawie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”.

Wizyta w muzeum

13 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 3d uczestniczyli w lekcji w Muzeum Historii Polskich Żydów. Wraz z przewodnikiem zwiedzili stałą wystawę, podczas której mogli poznać  historię narodu żydowskiego od czasów osiedlenia się na polskich ziemiach po czasy współczesne. Muzeum zachwyca swoją architekturą, wystrojem wnętrz poszczególnych galerii, różnorodnością oraz bogactwem zgromadzonych eksponatów. Wiedza o kulturze polskich Żydów podana zostaje w ciekawej i nowoczesnej formie. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy np. dlaczego synagoga to nie to samo co świątynia? Czym jest macewa i mykwa? Co to  jest babiniec?  Polecamy!

klasa III d
wraz z opiekunem p. Iwoną Pudło

Wyniki konkursu „DEUTSCHMEISTER”

WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DEUTSCHMEISTER”

I miejsce - Barbara Smolińska 1C

II miejsce - Kinga Stępińska IVB

III miejsce - Marcin Kwiatkowski 3A

GRATULACJE !!!

I Stołeczna Olimpiada Fizyczna

Zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w I Stołecznej Olimpiadzie Fizycznej. Olimpiada odbywa się dwutorowo, co oznacza, że w szkole prowadzącej gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne – organizowane są dwa rozłączne konkursy dla obu grup odrębnie. Na zgłoszenia czekamy do 02.01.2018r.

Szkolne eliminacje do Olimpiady z Przedsiębiorczości


W dniu 7 rudnia 2017 r. (czwartek) o godzinie 9:00 odbędą się szkolne eliminacje do Olimpiady z Przedsiębiorczości.

Wszystkich uczniów, którzy zgłosili chęć uczestnictwa, zapraszam w tym dniu do sali nr 1. Proszę o przybycie o godz. 8:50.

Magdalena Ejzel
Nauczyciel Podstaw Przedsiębiorczości