21 marca 2017 r. - "dzień nie jak co dzień"

W marcu br. minęło 150 lat od dnia urodzin Patrona Szkoły, dlatego w sposób szczególny uczciliśmy to święto. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w I Memoriale im Stanisława Noakowskiego mikstów w piłkę siatkową oraz w zawodach w wyciskaniu sztangi. Rozstrzygnięto też dwa konkursy: "Stanisław Noakowski i jego czasy" oraz konkurs fotograficzny "Miasto moje, a w nim..." - detal w architekturze. Na zakończenie dnia zostały  wręczone nagrody i dyplomy  zwycięzcom i wyróżnionym  osobom, które w  roku szkolnym 2016/2017 brały udział w rozmaitych konkursach szkolnych lub reprezentowały TAB na zewnątrz.

Wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie obchodów Dnia Patrona Szkoły - serdecznie DZIĘKUJEMY.