Mikołajki w TAB

Dnia 6.12.2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Loterię Mikołajkową.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mieli możliwość zakupienia losu za 1zł. Nagrodami były pyszne ciasta i babeczki przygotowane przez uczniów oraz 23 Świąteczne Nieprzygotowania, które można wykorzystać  do 22 grudnia 2017r. na dowolnym przedmiocie.

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy aż 256 sprzedanych losów, czyli wszystkich możliwych. Dochód z Loterii został przekazany

na cele samorządowe.

Tego dnia wiele uczniów założyło czapki św. Mikołaja, dzięki czemu byli zwolnieni z pisania niezapowiedzianych kartkówek oraz odpowiedzi ustnych z okazji Mikołajek.

Podsumowując, tegoroczne Mikołajki upłynęły w słodkiej i bezstresowej atmosferze wprowadzając uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły w świąteczny nastrój! :)