Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

SPEŁNIAMY MARZENIA

Mam zaszczyt Państwa poinformować, że piąta edycja „SZLACHETNEJ PACZKI na PRZYRYNKU” zakończyła się sukcesem. Niektórzy z Was są z nami od lat, inni przyłączyli się do naszej akcji po raz pierwszy. Przez te ostatnie lata, wokół  „SZLACHETNEJ PACZKI na PRZYRYNKU” zbudowała się empatyczna społeczność. To dzięki Wam organizacja akcji jest możliwa. Przekazane produkty żywnościowe, kosmetyki, środki czystości oraz inne upominki to realna pomoc dla rodziny , która na co dzień boryka się z licznymi problemami.

Dnia 15 grudnia odwiedził nas wolontariusz, który opiekował się rodziną podczas tegorocznej akcji. Ze wzruszeniem opowiedział o reakcji pani Iwony i Wiktorii z chwili wręczenia paczek. Sam, będąc młodym człowiekiem, był pełen podziwu dla całej społeczności TAB.

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie, okazane serce oraz ciepłe słowa o akcji. Szczególne podziękowania kieruję do uczniów oraz nauczycieli, którzy z własnej inicjatywy  przeprowadzili zbiórkę funduszy na zakup kurtki, butów, pościeli, ręczników, koców, pieluch i innych bardzo potrzebnych produktów. Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji transportu paczek. Dzięki Wam udało się spełnić marzenia drugiego człowieka.


Podsumowanie naszej zbiórki [PDF]

Elżbieta Bechler