DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły wzięli udział w DNIACH MŁODEGO ARCHITEKTA organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania oraz przez czasopismo Builder oraz 4YoungArchitects.

Wybitni architekci, reprezentujący największe firmy z branży budowlanej przedstawili rozwiązania technologie stosowane w nowoczesnym budownictwie oraz omówili wyzwania współczesnej architektury.

Uczniowie uczestniczyli w wykładach jak również w spotkaniach warsztatowych m.in.:

• „Specyfikacja projektowania obiektów medycznych”, doc. dr inż. arch. Michał Grzymała-Kazłowski, właściciel pracowni architektonicznej Archimed oraz wykładowca WSEiZ
  • „Projektowanie: nie tylko architektura”, arch. Marcin Grzelewski, Współwłaściciel pracowni APA Wojciechowski
  • „Być architektem”, arch. Tomasz Konior, Założyciel Konior Studio
  • „Beton licowy – możliwości i wyzwania we współczesnej architekturze”,  Piotr Dzięgielewski
  • „ArchiTrendy- trendy w stolarce aluminiowej: energooszczędność, światło i przestrzeń”, Paweł Majchrowski, Kierownik ds. realizacji obiektowej, PONZIO Polska Sp. z o.o.
  • Warsztaty z BIM -  arch. Paweł Przybyłowicz, WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznali zagadnienia modelowania i koordynacji międzybranżowej BIM w programie ARCHICAD.

Magdalena Ejzel