SREBRNY WILK z Olimpiady Zwolnieni z Teorii !!!!!!

KST – KOBIETY SIŁĄ TERAŹNIEJSZOŚCI

"Kobieta Siłą Teraźniejszości - to hasło jest teraz takie moje i takie życiowe :)" Niech te słowa podziękowania i gratulacji od jednej z naszych nauczycielek będą słowami podziękowania dla całego zespołu projektu KST – KOBIETY SIŁĄ TERAŹNIEJSZOŚCI od całej szkolnej społeczności: Dyrekcji, nauczycieli i uczniów. Wszyscy jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy za tak wspaniałą promocję szkoły, a także promocję Olimpiady Zwolnieni z Teorii w naszej szkole.

Poniżej zestawienie części aktywności z całego projektu. Dzięki nadal aktywnym linkom można obejrzeć poszczególne działania:

• [LINK1] - jest tam naprawdę wiele ciekawych propozycji dla różnych odbiorców
  • [LINK2] - wielki finał
  • [LINK3] - wielki finał mazowieckie
  • [LINK4] - ranking szkół które najlepiej przygotowują uczniów do zaangażowania się w życie społeczne

Anna Hipsz