BUDMA 2023 – Targi Budowlane w Poznaniu

2 lutego 2023, po dwóch latach przerwy, dużą grupą złożoną z uczniów różnych klas odwiedziliśmy Targi Budowlane BUDMA w Poznaniu. Dla większości był to pierwszy kontakt z przedstawicielami firm budowlanych, możliwość poznania nowych produktów i technologii, poznania metod promocji produktów. Spacer pomiędzy setkami stoisk, rozmieszczonych w kilku pawilonach wystawowych, był okazją do indywidualnych rozmów z wybranymi wystawcami, dając możliwość pobrania interesujących materiałów promocyjnych.
Była rzeczywistość realna, wirtualna i rozszerzona 🙂 a także kilka kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować szkoleniami dla naszych uczniów. Zamieszczone poniżej zdjęcia to tylko niewielki wycinek naszych doświadczeń.
Do szkoły wróciliśmy zadowoleni z udanej wycieczki.
Anna Hipsz
Zbigniew Łukomski