Technikum Architektoniczno-Budowlane

im. Stanisława Noakowskiego

Samorząd Uczniowski

Poczta życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

-> LINK do filmu <-

Drodzy Uczniowie, z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski TAB przygotował dla Was skrzyneczkę z bilecikami, na których możecie złożyć życzenia Nauczycielom i Pracownikom Szkoły. Poczta życzeń trwa do środy do godziny 10:00. Członkowie Samorządu przekażą życzenia w środę i w piątek.

Miłe słowa mają ogromną wartość. Zachęcamy do okazania swojej sympatii i wdzięczności za Ich pracę właśnie w ten prosty sposób - wyrazem pamięci.

Samorząd Uczniowski z opiekunami

Kolorowy Październik

Zapraszamy do udziału w październikowej akcji Samorządu, która jest inicjatywą Uczniów. Wystarczy nałożyć strój we wskazanym kolorze w wybrane do akcji dni i wtedy jesteście chronieni przed odpytywaniem przez nauczycieli.

W piątek 1 października obowiązuje kolor czerwony, w czwartek 7 października możecie ubrać się na zielono, w środę 13 października - na różowo, we wtorek 19 października - na żółto i w końcu w poniedziałek 25 października - na niebiesko.

Ważne, żeby dany kolor był dominującym w stroju. Powinna to być albo sukienka, albo bluzka/koszula i spódnica/spodnie. Nie wystarczy tylko kolorowy detal.

Mamy nadzieję, że nasza pilotażowa akcja się Wam spodoba i być może będzie szansa na jej kontynuowanie w przyszłości. Czekamy na Wasze kolorowe kreacje na korytarzach.

Samorząd Uczniowski z opiekunami

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego TAB

Miło nam ogłosić, że mamy już wyniki wyborów. Gratulujemy Jakubowi Pietrzakowi z 3cg, który został Przewodniczącym Samorządu oraz Wiktorii Kuźmińskiej z 2d, która obejmie funkcję Wiceprzewodniczącej Samorządu Uczniowskiego TAB. Dziękujemy dotychczasowej Przewodniczącej, Gabrysi Wróblewskiej za cały jej wkład w funkcjonowanie Samorządu w poprzednim roku szkolnym oraz koordynację wyborów. Ogromne podziękowania składamy też Gabrysi Berczyńskiej, Julii Guzowskiej, Samancie Słoń, Marcie Maciejewskiej oraz Marysi Gruzińskiej za ogromną pracę jaką włożyłyście w przygotowanie wyborów i podliczenie głosów.

Przed nami praca w nowym składzie, ale już czuć, że będzie się działo!

Samorząd Uczniowski z opiekunami

#AkcjaŻonkile w TAB

W poniedziałek przypada 78. rocznica wybuchu powstania w gettcie warszawskim. Zachęcamy wszystkich Uczniów i Nauczycieli do upamiętnienia tego wydarzenia symbolicznie - poprzez zmianę avatara na TEAMSie na żonkil czy dodanie nakładki na fb. Pamiętajcie, że TEAMS potrzebuje trochę czasu na aktualizację avatara, więc warto to zrobić wcześniej.

Na stronie Muzeum Polin znajdziecie program wydarzeń rocznicowych, ale też link do nakładki profilowej na fb czy szablon do wykonania żonkila: -> Link do akcji na stronie Muzeum Polin <- 

Pamięć ma znaczenie. Pamiętajmy! 

Samorząd Uczniowski TAB z opiekunami

Życzenia wielkanocne od Samorządu Uczniowskiego TAB

>- Link do filmu <-

 

Samorząd Uczniowski TAB składa całej społeczności naszej szkoły serdeczne życzenia wielkanocne. Życzymy Uczniom, Dyrekcji i Nauczycielom oraz Pracownikom radości i spokoju, a przede wszystkim zdrowia. Niech te święta natchną nas nadzieją, że wszystko odrodzi się na nowo.

Samorząd Uczniowski TAB wraz z opiekunami

Kolorowe avatary na powitanie wiosny

W tym roku pandemia nie pozwala nam świętować szalonego Dnia Wagarowicza. W niedzielę rozpoczynamy kalendarzową wiosnę. Wszyscy na pewno czekamy na słońce i zieleń. Jeśli też macie dość zimna i wiatru, to zachęcamy do przywitania wiosny w nietypowy sposób - zmieńcie swój avatar na TEAMS na nowy. Im bardziej zielony i wiosenny, tym lepiej. Zachęćmy wiosnę, żeby szybko się rozgościła.  

Samorząd Uczniowski TAB