Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski TAB zaprasza do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, z której całkowity dochód przekażemy na konto Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina niosącej pomoc na terytorium objętym wojną. Przedmioty, które są przedmiotem naszej aukcji zostały podarowane przez naszych Nauczycieli, Uczniów i Rodziców. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.

Jak licytować?

 1. Należy wejść w dyskusję w naszym wydarzeniu na facebooku (wydarzenie przypięte jest na naszym profilu szkolnym facebook/tabwarszawa -> https://fb.me/e/3BRaQrqbm
 2. Proszę zapoznać się z ofertą przedmiotów przeznaczonych na licytację oraz z ceną wywoławczą podaną przy każdym zdjęciu.
 3. Jeśli jakaś oferta Państwa zainteresuje prosimy o zaproponowanie ceny w komentarzu. Chcąc przebić ofertę, należy zaproponować kwotę wyższą niż wcześniejszy licytujący.
 4. Jeśli nie mają Państwo facebooka, to można zapoznać się z ofertą tu:
  • https://bit.ly/aukcjatab2022 [LINK]
  • oraz przysłać proponowaną kwotę mailowo na adres projekty.tab@ gmail.com odpiszemy, z potwierdzeniem Państwa oferty i damy znać, czy jest ona aktualnie najwyższa. Tą drogą mogą także Państwo licytować, jeśli ktoś chciałby zostać anonimowy – wówczas w komentarzu na facebooku pojawi się zamieszczona przez nas informacja o ofercie bez podawania danych oferenta.
 5. Aukcja trwa do niedzieli 10 kwietnia do godziny 23.59.
 6. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie i umówimy na przekazanie przedmiotu i oraz wpłatę zaoferowanej kwoty.
 7. Zebraną kwotę wpłacimy na konto PAH, a potwierdzenie przelewu zamieścimy na naszej stronie na facebooku.

Zwracamy się także z prośbą o przesłanie linka do naszego wydarzenia na facebooku, aby dać możliwość zalicytowania jak największej liczbie osób. Wierzymy, że każdy z Państwa, który ma możliwość przekazania datku na wybrany przez nas cel, z chęcią zrobi to, a przy okazji zachowa materialny dowód swojego odruchu serca w postaci pięknego przedmiotu. Dobro wraca ze zdwojoną siłą.

Samorząd Uczniowski TAB z opiekunami

Scroll to Top
Przejdź do treści