WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH XXXVI OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJETNOŚCI BUDOWLANYCH

W dn.19 listopada 2022 r. odbyła się w naszej szkole 36 edycja OWIUB. Zgłosiło się 32 uczniów i uczennic z kl.2-4. Po wylosowaniu miejsc i kodów (dla zapewnienia anonimowości prac) rozpoczęła się pierwsza dwugodzinna sesja, w której należało odpowiedzieć na 20 pytań punktowanych od 1 do  7 punktów, razem można było uzyskać 40 punktów. Po dwudziestominutowej przerwie przystąpiono do pisania drugiej części o takich samych warunkach. Uzyskane wyniki przedstawiono w tabeli. Jedenaścioro uczestników będzie reprezentowało naszą szkołę w zawodach okręgowych (4 marca 2023 r.) a finaliści z okręgowych reprezentować będą poszczególne okręgi w zawodach centralnych (finałach), które odbędą się w dniach 20-22. kwietnia 2023 r.

Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.